• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XLSHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLSHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLSHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLSHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Excel HTML Document Format Microsoft

Co to jest plik XLSHTML?

Wersja HTML arkusza kalkulacyjnego .XLS utworzonego w programie Microsoft Excel, aplikacji do zwiększania wydajności w arkuszach kalkulacyjnych. Zawiera reprezentację kodu HTML w źródłowym arkuszu kalkulacyjnym XLS, który można przeglądać w przeglądarce internetowej. Służy do przeglądania opublikowanych arkuszy kalkulacyjnych bez aplikacji Excel.

Pliki XLSHTML nie są już obsługiwane przez najnowsze wersje programu Microsoft Excel.

Jak otworzyć plik XLSHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLSHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLSHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLSHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLSHTML

Inne problemy z plikiem XLSHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLSHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLSHTML:

  • plik XLSHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLSHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLSHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik