• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GLOX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GLOX. Jeżeli chcesz otworzyć plik GLOX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GLOX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office SmartArt Graphic Layout Definitions Package Format Microsoft

Co to jest plik GLOX?

Plik graficzny używany przez aplikacje biurowe Microsoft Office. Zawiera układ i style grafiki oraz zawiera symbole zastępcze do wstawiania tekstu. Służy do przekazywania informacji i pomysłów w prezentacjach, wykresach i dokumentach.

Grafiki SmartArt można uzyskać z narzędzia SmartArt w aplikacjach pakietu Office 2007 i nowszych. Grafika niestandardowa SmartArt można pobrać ze strony internetowej Microsoft Office Online. Są one pobierane jako pliki .CAB, które zawierają plik GLOX.

Pliki GLOX korzystają z formatowania Open XML, który jest formatem stosowanym w plikach .DOCX, .XLSX i .PPTX.

Jak otworzyć plik GLOX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GLOX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GLOX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GLOX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GLOX

Inne problemy z plikiem GLOX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GLOX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GLOX:

  • plik GLOX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GLOX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GLOX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik