• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WB2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WB2. Jeżeli chcesz otworzyć plik WB2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WB2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Quattro Pro Spreadsheet Format Corel

Co to jest plik WB2?

Format plików grafiki utworzony i używany przez program Webshots Desktop Connect, program umożliwiający użytkownikom przeglądanie, porządkowanie i udostępnianie zdjęć. Zawiera obraz przechowywany w zastrzeżonym formacie firmy Webshots.

Pliki WB2 są używane przez Webshots do przeglądania, zapisywania i udostępniania zdjęć w celach tapetowania i wygaszacza ekranu. Rozszerzenie pliku WB2 zastąpiło rozszerzenie pliku .WB1.

Jak otworzyć plik WB2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WB2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WB2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WB2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WB2

Inne problemy z plikiem WB2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WB2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WB2:

  • plik WB2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WB2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WB2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik