• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKV. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Semicolon Separated Values Format N/A

Co to jest plik SKV?

Format danych tekstowych, który przechowuje wpisy danych oddzielone średnikami. Podobny do pliku .CSV, ale zamiast przecinków używa średników. Może być importowany do różnych programów arkusza kalkulacyjnego, które organizują dane w wierszach i kolumnach.

Jak otworzyć plik SKV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKV

Inne problemy z plikiem SKV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKV:

  • plik SKV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik