• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku XLL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLL. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLL
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Excel Add-in Format Microsoft

Co to jest plik XLL?

Zawiera dodatkowe funkcje, szablony lub inne narzędzia zwiększające możliwości programu Microsoft Excel. Podobny do standardowego pliku .DLL (Dynamic Link Library), ale jest specjalnie napisany dla programu MS Excel.

Jak otworzyć plik XLL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLL
Inne problemy z plikiem XLL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLL:

  • plik XLL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik