• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SYLK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SYLK. Jeżeli chcesz otworzyć plik SYLK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SYLK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Excel For Mac Symbolic Link Format Microsoft

Co to jest plik SYLK?

Plik linku symbolicznego utworzony przez programy arkuszy kalkulacyjnych firmy Microsoft. Przechowuje linie tekstu, które określają wiersz, kolumnę, formatowanie i inną treść z arkusza kalkulacyjnego. Służy do przesyłania danych między aplikacjami arkusza kalkulacyjnego i innymi bazami danych.

Pliki SYLK są częściej widoczne z rozszerzeniem .SLK. Są one przechowywane w formacie tekstowym ANSI.

Jak otworzyć plik SYLK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SYLK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SYLK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SYLK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SYLK

Inne problemy z plikiem SYLK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SYLK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SYLK:

  • plik SYLK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SYLK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SYLK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik