• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OQY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OQY. Jeżeli chcesz otworzyć plik OQY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OQY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Excel OLAP Query Format Microsoft

Co to jest plik OQY?

Plik zapytania używany przez program Microsoft Excel, aplikacja arkusza kalkulacyjnego. Zapisuje zapytanie OLAP, które może być uruchamiane w celu wypełnienia tabeli przestawnej programu Excel z zewnętrznej bazy danych lub z źródła danych "sześcian". Umożliwia użytkownikom importowanie i odświeżanie danych w arkuszu kalkulacyjnym.

Jak otworzyć plik OQY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OQY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OQY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OQY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OQY

Inne problemy z plikiem OQY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OQY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OQY:

  • plik OQY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OQY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OQY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik