• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office 2007 Chart Template Format Microsoft

Co to jest plik CRTX?

Szablon wykresu, który może być zastosowany do wielu dokumentów i prezentacji w programie Microsoft Office 2007 lub nowszym. Zawiera zapisane ustawienia kolorów, osi, linii siatki, kategorii, legend, tekstu, tytułu i innych opcji wykresu. Służy do stosowania tych samych stylów i formatowania do wielu wykresów.

Aby zapisać szablon wykresu, wybierz istniejący wykres i wybierz opcję "Zapisz jako szablon" z karty "Projekt". Szablony wykresów powinny być zapisywane w folderze Wykresy. Aby zastosować istniejący szablon wykresu, wybierz wykres docelowy i wybierz opcję "Zmień typ wykresu" na karcie "Projekt".

Jak otworzyć plik CRTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRTX

Inne problemy z plikiem CRTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRTX:

  • plik CRTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik