• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLK. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Symbolic Link Format Microsoft

Co to jest plik SLK?

Format pliku utworzony przez firmę Microsoft do przesyłania danych między programami arkusza kalkulacyjnego i innymi bazami danych. Zawiera linie tekstu ograniczone przez pół-kolony, które określają wiersz komórkowy, kolumnę, formatowanie i zawartość. Przechowywany w formacie tekstowym ANSI.

Kompleksowe formuły są przechowywane za pomocą kodów SYLK (Symbolic Link), takich jak "E", które oznaczają wyrażenie w komórce.

Jak otworzyć plik SLK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLK

Inne problemy z plikiem SLK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLK:

  • plik SLK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku SLK
SLK do CSVSLK do ACCDBSLK do XLS