• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku THMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem THMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik THMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku THMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office 2007/2010 Theme Format Microsoft

Co to jest plik THMX?

Temat, który można zastosować do dokumentu lub prezentacji utworzonej w programie Microsoft Office 2007 lub nowszym. Zawiera predefiniowane kolory, czcionki i formatowanie. Zazwyczaj używany jako szablon do tworzenia wielu plików o podobnym wyglądzie.

W przeciwieństwie do poprzednich wersji pakietu MS Office, pojedynczy motyw pakietu Office 2007 można zastosować do dokumentów programu Microsoft PowerPoint, Word i Excel. Umożliwia to jednolite spojrzenie na wiele typów dokumentów.

Motywy niestandardowe można zapisać, wybierając "Więcej ..." w panelu Grupy dyskusyjnych, a następnie wybierz polecenie "Zapisz bieżący motyw". Zapisane motywy można ładować z wewnątrz grupy tematów na karcie Układ stron programu Word, Excel i PowerPoint.

Pliki THMX są również używane przez program Microsoft SharePoint do ustawiania tematów.

Jak otworzyć plik THMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku THMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi THMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem THMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik THMX

Inne problemy z plikiem THMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem THMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami THMX:

  • plik THMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku THMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik THMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik