• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access Compiled Database (application) Format Microsoft

Co to jest plik MDE?

Dodatek używany przez program Microsoft Access, program służący do zarządzania relacyjnymi bazami danych. Przechowuje skompilowaną wersję pliku .MDA zawierającego kod źródłowy Visual Basic for Applications (VBA). Chroni zawartość dodatku, przechowując go w skompilowanym, binarnym formacie.

Jak otworzyć plik MDE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDE

Inne problemy z plikiem MDE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDE:

  • plik MDE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik