• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CVR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CVR. Jeżeli chcesz otworzyć plik CVR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CVR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Crash Report Format Microsoft

Co to jest plik CVR?

Plik wygenerowany przez różne programy firmy Microsoft podczas ich awarii. Zawiera informacje z raportu o awariach używane do analizy problemu. Może zostać wysłany do firmy Microsoft z raportem o awariach za pośrednictwem reportera awarii systemu Windows.

Pliki CVR są tworzone przez programy takie jak Microsoft Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Są zapisywane w katalogu [user] AppDataLocalTemp.

Jak otworzyć plik CVR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CVR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CVR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CVR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CVR

Inne problemy z plikiem CVR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CVR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CVR:

  • plik CVR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CVR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CVR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik