• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRAPHML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRAPHML. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRAPHML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRAPHML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Graph Markup Language Format The GraphML Team

Co to jest plik GRAPHML?

Dokument zdefiniowany w formacie GraphML, formacie XML służącym do opisu wykresów matematycznych. Określa krawędzie i wierzchołki, a także ich właściwości. Wykorzystywane do wizualizacji, wykonywania dowodów i implementacji algorytmów.

GraphML może być używany do opisywania kierowanych, niekierowanych i mieszanych wykresów, a także hierarchicznych wykresów.

Jak otworzyć plik GRAPHML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRAPHML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRAPHML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRAPHML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRAPHML

Inne problemy z plikiem GRAPHML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRAPHML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRAPHML:

  • plik GRAPHML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRAPHML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRAPHML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku GRAPHML
GRAPHML do GRAPHMLZ