• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACCDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACCDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACCDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACCDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access 2007/2010 Database Format Microsoft

Co to jest plik ACCDB?

Plik ACCDB jest bazą danych utworzoną w programie Microsoft Access 2007 lub nowszym. Zwykle zawiera dane zorganizowane w tabelach i polach. Pliki ACCDB mogą zawierać formularze niestandardowe, zapytania SQL i inne dane.

Pliki ACCDB są podobne do plików .MDB używanych w poprzednich wersjach programu Access, ale obsługują dodatkową funkcjonalność. Niektóre ulepszenia obejmują możliwość przechowywania załączników plików i innych danych binarnych, obsługi wielu dziedzin, szyfrowania baz danych i integracji z MS Outlook i SharePoint.

Jak otworzyć plik ACCDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACCDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACCDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACCDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACCDB

Inne problemy z plikiem ACCDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACCDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACCDB:

  • plik ACCDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACCDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACCDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku ACCDB
ACCDB do MDBACCDB do CSVACCDB do XLS