• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GPR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GPR. Jeżeli chcesz otworzyć plik GPR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GPR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GenePix Results Format Molecular Devices

Co to jest plik GPR?

Plik danych stworzony przez GenePix Pro Software, program analityczny dla eksperymentów biologicznych. Zapisuje wyniki eksperymentu przeprowadzonego za pomocą listy GenePix Array List (.GAL). Służy do przechowywania analiz ilościowych z danych mikromacierzy.

Pliki GPR używają formatu tekstu Axon (pliki .ATF), który jest zwykłym tekstem, formatem rozdzielonym tabulatorem.

Jak otworzyć plik GPR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GPR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GPR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GPR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GPR

Inne problemy z plikiem GPR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GPR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GPR:

  • plik GPR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GPR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GPR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik