• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WB3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WB3. Jeżeli chcesz otworzyć plik WB3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WB3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Quattro Pro Spreadsheet Format Corel

Co to jest plik WB3?

Plik utworzony przez Quattro Pro, program arkusza kalkulacyjnego dołączony do pakietu Corel WordPerfect Office. Zawiera dane, wykresy, obliczenia i skrypty w siatce komórek arkusza kalkulacyjnego. Zazwyczaj używany do wykonywania wspólnych zadań biznesowych lub w finansach osobistych.

Program Microsoft Excel 2003 może konwertować arkusze kalkulacyjne WB3 do plików .XLS i .XLSX, jeśli jest zainstalowany konwerter plików Quattro Pro. Jednak w programie Excel 2007 i nowszych nie można już obsługiwać plików WB3.

Rozszerzenie pliku WB3 jest używane przez Quattro Pro 7 i 8.

Jak otworzyć plik WB3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WB3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WB3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WB3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WB3

Inne problemy z plikiem WB3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WB3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WB3:

  • plik WB3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WB3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WB3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku WB3
WB3 do XLSXWB3 do XLS