• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RELS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RELS. Jeżeli chcesz otworzyć plik RELS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RELS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Open Office XML Relationships Format Microsoft

Co to jest plik RELS?

Plik zawarty w dokumentach XML firmy Microsoft Open Office. Zawiera specyfikacje XML, w jaki sposób "części" wewnątrz "pakietu" są połączone w celu utworzenia dokumentu. Zapisano w katalogu _rels dokumentu Open Office XML.

Relacje w plikach RELS są zadeklarowane przy użyciu składni XML <.Relationship Id = "someID" Type = "relationshipType" Target = "targetPart" />., Gdzie Id jest unikatowym łańcuchem zdefiniowanym przez użytkownika, Type to typ zawartości, a Docelowy to plik docelowy używany do relacji.

Jak otworzyć plik RELS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RELS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RELS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RELS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RELS

Inne problemy z plikiem RELS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RELS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RELS:

  • plik RELS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RELS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RELS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik