• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WK3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WK3. Jeżeli chcesz otworzyć plik WK3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WK3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus 1-2-3 Version 3.x Spreadsheet Format IBM

Co to jest plik WK3?

Plik arkusza kalkulacyjnego utworzony przez program Lotus 1-2-3, wersja 3. Zapisuje dane w komórkach, które są zorganizowane w siatkę wierszy i kolumn. Może być używany do różnych celów wprowadzania danych.

Program Microsoft Excel 2007 i późniejsze nie obsługują plików WK3.

Jak otworzyć plik WK3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WK3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WK3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WK3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WK3

Inne problemy z plikiem WK3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WK3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WK3:

  • plik WK3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WK3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WK3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku WK3
WK3 do XLSWK3 do ACCDB