• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WKU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WKU. Jeżeli chcesz otworzyć plik WKU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WKU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus 1-2-3 Spreadsheet Format IBM

Co to jest plik WKU?

Plik arkusza kalkulacyjnego utworzony przez starsze wersje produktu Lotus 1-2-3 i format nie jest już obsługiwany. Pierwotnie używany w systemach DOS i wczesnych komputerach z systemem Windows.

Jak otworzyć plik WKU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WKU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WKU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WKU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WKU

Inne problemy z plikiem WKU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WKU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WKU:

  • plik WKU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WKU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WKU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik