• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WK4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WK4. Jeżeli chcesz otworzyć plik WK4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WK4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus 1-2-3 Version 4.x Spreadsheet Format IBM

Co to jest plik WK4?

Arkusz kalkulacyjny utworzony przez program IBM Lotus 1-2-3 (v.4), program arkusza kalkulacyjnego dołączony do programu Lotus SmartSuite. Zapisuje dane w komórkach zorganizowanych w rzędy i kolumny. Każda komórka może przechowywać statyczne dane lub formułę, która automatycznie aktualizuje wartość wyświetlaną w komórce.

Poprzednie wersje programu Microsoft Excel mogą importować pliki WK4, ale program Excel 2007 i nowszy nie obsługuje formatu WK4.

Jak otworzyć plik WK4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WK4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WK4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WK4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WK4

Inne problemy z plikiem WK4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WK4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WK4:

  • plik WK4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WK4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WK4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku WK4
WK4 do XLS