• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XLR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLR. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Works Spreadsheet Or Chart Format Microsoft

Co to jest plik XLR?

Plik XLR to arkusz kalkulacyjny lub wykres utworzony w wersjach 6-9 Microsoft Works, popularnego pakietu wydajności. Przechowywa dane w komórkach zorganizowanych w siatce składającej się z wierszy i kolumn.

Works to pakiet na poziomie początkowym opracowany przez firmę Microsoft. Zawiera podobne programy do pakietu Microsoft Office, ale z ograniczonymi funkcjami.

Pliki XLR utworzone przy użyciu programu Works 8 lub nowszego są również rozpoznawane przez program Microsoft Excel.

Jak otworzyć plik XLR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLR

Inne problemy z plikiem XLR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLR:

  • plik XLR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik