• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FM3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FM3. Jeżeli chcesz otworzyć plik FM3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FM3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus 1-2-3 Release 3.x Spreadsheet Format IBM

Co to jest plik FM3?

Plik utworzony przez starsze wersje oprogramowania arkusza kalkulacyjnego Lotus 1-2-3. Zawiera formatowanie wyświetlania arkusza .WK3. Może zawierać formatowanie danych dla komórek, granic, czcionek, cieniowania i innych elementów wyświetlacza. Można otworzyć przez starsze wersje programu Microsoft Excel.

Pomimo, że Lotus 1-2-3 rozdzielił informacje o formatowaniu niektórych plików arkusza kalkulacyjnego, ostatnie aplikacje arkusza kalkulacyjnego nie korzystają z tej konwencji.

Jak otworzyć plik FM3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FM3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FM3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FM3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FM3

Inne problemy z plikiem FM3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FM3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FM3:

  • plik FM3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FM3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FM3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik