• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CUB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CUB. Jeżeli chcesz otworzyć plik CUB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CUB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Installer Validation Module Format Microsoft

Co to jest plik CUB?

Plik danych utworzony przez Analysis Services, składnik Microsoft SQL Server. Przechowuje "sześcian", który jest zbiorem strukturalnych danych wyeksportowanych ze źródła danych. Zawiera schemat danych, a także same dane. Często wykorzystywane do analizy analizy online (OLAP).

Kostki Analysis Services można uzyskać ze źródła danych na żywo przy użyciu komponentu usługi tabelarycznych programu SQL Server. Pliki Cube mogą być również wykorzystywane do analizy offline w programie Microsoft Excel. Na przykład kostki OLAP generowane w Analysis Services mogą być otwierane i analizowane w programie Excel i zapisywane jako pliki sześcianu offline.

Jak otworzyć plik CUB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CUB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CUB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CUB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CUB

Inne problemy z plikiem CUB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CUB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CUB:

  • plik CUB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CUB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CUB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik