• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XLTHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLTHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLTHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLTHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Excel HTML Template Format Microsoft

Co to jest plik XLTHTML?

Wersja HTML szablonu arkusza kalkulacyjnego .XLT utworzonego za pomocą programu Microsoft Excel, arkusza kalkulacyjnego. Zawiera kod HTML, który udostępnia szablon przy użyciu podobnych formatów, jak oryginalny plik XLT. Służy do przeglądania opublikowanych informacji w arkuszu kalkulacyjnym w przeglądarce internetowej.

Pliki XLTHTML nie były popularne i nie są już obsługiwane przez program Microsoft Excel. Aby opublikować szablon arkusza kalkulacyjnego dla przeglądarki WWW, zapisz szablon, używając rozszerzenia .MHTML z pliku & rarr. Zapisz jako w programie Excel 2010.

Jak otworzyć plik XLTHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLTHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLTHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLTHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLTHTML

Inne problemy z plikiem XLTHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLTHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLTHTML:

  • plik XLTHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLTHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLTHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik