• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDER. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProntoDoc For Excel Conventional Document Step Function

Co to jest plik PDER?

Plik używany przez ProntoDoc for Excel (PDE), dodatkowy plug-in Microsoft Excel służący do generowania dokumentów biznesowych. Archiwizuje szablon dokumentu i zawiera dane, które zostały wypełnione z jednej lub więcej baz danych źródłowych (SQL Server, SharePoint i Oracle są obsługiwane). Służy do renderowania szablonów programu ProntoDoc for Excel (plików .PDE) do plików .XLSX, .PDF i .XPS. Użyteczne w kontekstach biznesowych do automatycznego tworzenia raportów.

ProntoDoc for Excel, produkt towarzyszący programu ProntoDoc for Word (PDW), jest używany w środowiskach biznesowych do generowania raportów i innych dokumentów biznesowych. Użytkownicy końcowi mogą korzystać z oprogramowania do generowania dokumentów z lokalnych systemów za pomocą danych z małych do poziomu przedsiębiorstwa.

Jak otworzyć plik PDER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDER

Inne problemy z plikiem PDER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDER:

  • plik PDER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik