• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRA. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Graph Chart Format Microsoft

Co to jest plik GRA?

Wykres lub wykres utworzony przez program Microsoft Graph, program dołączony do pakietu Microsoft Office. Mogą być generowane w programie Microsoft Word, Excel lub PowerPoint. Najczęściej tworzone z arkusza kalkulacyjnego Excel.

Wykresy można tworzyć w programie Microsoft Word, wybierając opcję Wstaw & rarr.Picture & rarr.Chart .... W programie Excel najpierw wybierz grupę danych, a następnie wybierz polecenie Wstaw & rarrChart .... W programie PowerPoint wybierz polecenie Wstaw & rarrChart ... I wprowadź dane w oknie Datasheet, które się pojawi.

Jak otworzyć plik GRA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRA

Inne problemy z plikiem GRA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRA:

  • plik GRA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik