• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o NeoOffice

NeoOffice to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez NeoOffice - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program NeoOffice jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy NeoOffice będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu NeoOffice.

Typy plików wspierane przez NeoOffice
DBF DIF DOC DOC# DOCM DOCX FODS FODT HWP ODB ODG ODI ODP ODS OTC OTG OTH OTI OTP OTS OTT OXT PCD PCX PICT POT POTM POTX PPM PPTX PSW PXL RAS RTF SDA SDC SDD SDW SLK STC STD STI STW SXC SXD SXG SXI SXM SXW TXT UOS UOT VOR WP WPD WPS WRI XLS XLSX XLT XPM 123 FODG
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą NeoOffice
CSV do DOC CSV do ODS CSV do RTF CSV do TXT CSV do XLS CSV do XLSX DIF do CSV DOC do CSV DOC do DOCX DOC do ODF DOC do ODT DOC do RTF DOC do TXT DOC do XLS DOCX do DOC DOCX do ODT DOCX do RTF DOCX do TXT DOCX do XLS DOCX do XLSX FODT do DOC ODS do XLS ODS do CSV ODS do XLSX ODT do DOC ODT do DOCX ODT do RTF ODT do STW ODT do TXT PXL do XLS RTF do DOC RTF do DOCX RTF do ODT RTF do TXT SLK do CSV SLK do XLS SXD do SDA TXT do DOC TXT do DOCX TXT do ODT TXT do RTF TXT do STW XLS do CSV XLS do DOC XLS do DOCX XLS do ODS XLS do XLSX XLSX do CSV XLSX do DOC XLSX do DOCX XLSX do ODS XLSX do OTS XLSX do XLS XLSX do XLT
Pobierz NeoOffice

Jeżeli potrzebujesz pobrać program NeoOffice, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania NeoOffice i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta NeoOffice - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta NeoOffice
Znajdź plik