• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STD. Jeżeli chcesz otworzyć plik STD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat Exchange Plug-in Format Oracle

Co to jest plik STD?

Szablon utworzony przez Apache OpenOffice Draw, wektorowy program do rysowania. Zawiera domyślne elementy rysunku, które można wykorzystać jako podstawę do tworzenia nowych plików .SXD. Umożliwia użytkownikom tworzenie wielu rysunków o podobnym wyglądzie.

Pliki STD mogą być otwierane przez Open Office Draw, następcę StarOffice, który dzieli się tym samym pakietem kodu jak Apache OpenOffice Draw.

Apache OpenOffice był wcześniej znany jako OpenOffice.Org. Ponadto Apache OpenOffice przechowuje teraz grafikę wektorową przy użyciu plików .OTG.

Jak otworzyć plik STD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STD

Inne problemy z plikiem STD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STD:

  • plik STD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku STD
STD do SXD