• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OTG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OTG. Jeżeli chcesz otworzyć plik OTG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OTG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Graphics Document Template OASIS

Co to jest plik OTG?

Szablon rysunku utworzony przy użyciu standardów OASIS OpenDocument. Zawiera domyślny układ i informacje o rysunku dla grafiki wektorowej. Przechowywane w pakiecie plików przy użyciu formatowania XML.

Pliki OTG mogą służyć jako punkt wyjścia do tworzenia wielu rysunków .ODG w programach zgodnych z OpenDocument, takich jak Apache OpenOffice (wcześniej OpenOffice.Org).

Jak otworzyć plik OTG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OTG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OTG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OTG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OTG

Inne problemy z plikiem OTG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OTG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OTG:

  • plik OTG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OTG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OTG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik