• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku POT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem POT. Jeżeli chcesz otworzyć plik POT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku POT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft PowerPoint 97 To 2003 Template Format Microsoft

Co to jest plik POT?

Plik POT to szablon utworzony przez program PowerPoint, program służący do tworzenia prezentacji pokazu slajdów. Zawiera domyślny układ, formatowanie i style pokazu slajdów. POT są używane do tworzenia wielu plików .PPT o tym samym formacie.

Najprawdopodobniej znajdziesz tylko plik POT, jeśli używasz programu PowerPoint 97 do 2003 lub pracujesz z osobą używającą tych wersji oprogramowania. Jeśli używasz programu PowerPoint 2007 lub nowszego i zapisz prezentację jako szablon, zostanie on zapisany w formacie OpenXML z rozszerzeniem .POTX. Chociaż program PowerPoint 2007 lub nowszy używa pliku POTX, można go nadal używać, aby otworzyć plik POT.

Pliki z POT są zainstalowane w programie PowerPoint, dzięki czemu można tworzyć prezentacje, takie jak raporty szkolne, kwartalne kwartały finansowe lub pokazy slajdów ze zdjęć rodzinnych z szablonów z predefiniowanymi formatami i stylami. Można również tworzyć własne niestandardowe szablony do odtwarzania prezentacji, które są dostosowane do Twoich potrzeb.

Jak otworzyć plik POT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku POT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi POT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem POT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik POT

Inne problemy z plikiem POT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem POT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami POT:

  • plik POT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku POT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik POT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku POT
POT do PPTXPOT do PPSPOT do PPSMPOT do PPSXPOT do PPTXML