• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STI. Jeżeli chcesz otworzyć plik STI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarOffice Presentation Template Format Oracle

Co to jest plik STI?

Szablon prezentacji utworzony przez StarOffice, poprzednik Apache OpenOffice. Służy do tworzenia prezentacji o podobnym projekcie. Często zawiera wstępnie sformatowany nagłówek i stopkę dla slajdów tytułów i slajdów treści.

Apache OpenOffice używa teraz plików .OTP OpenDocument dla szablonów arkuszy kalkulacyjnych. Apache OpenOffice może jednak nadal otwierać starsze pliki STI.

Apache OpenOffice był wcześniej znany jako OpenOffice.Org.

Jak otworzyć plik STI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STI

Inne problemy z plikiem STI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STI:

  • plik STI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik