• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 123

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 123. Jeżeli chcesz otworzyć plik 123, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 123

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus 1-2-3 Spreadsheet Format IBM

Co to jest plik 123?

Arkusz kalkulacyjny utworzony przez program Lotus 1-2-3, część programu IBM Lotus SmartSuite. Organizuje dane w wierszach i kolumnach. Funkcje mogą być stosowane do danych w różnych komórkach, które mogą automatycznie wypełniać dane w innych komórkach.

Lotus 1-2-3 został po raz pierwszy opracowany przez Lotus Development Corporation, który został zakupiony przez firmę IBM w 1995 roku. "1-2-3" dotyczy trzech głównych możliwości programu: 1) funkcji arkusza kalkulacyjnego, 2) tworzenia wykresów i wykresów, oraz 3) podstawowe operacje bazodanowe.

Jak otworzyć plik 123?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 123 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 123 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 123 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 123

Inne problemy z plikiem 123

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 123 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 123:

  • plik 123 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 123 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 123 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku 123
123 do XLS123 do WK4