• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Spreadsheet Format Oracle

Co to jest plik SDC?

Arkusz kalkulacyjny utworzony za pomocą arkusza kalkulacyjnego Calc dołączonego do Apache OpenOffice i StarOffice. Zawiera elastyczne opcje formatowania komórek, takie jak swobodnie obracające się treści, tła, obramowania i szablony.

Pliki SDC mogą być eksportowane z formatów Microsoft Excel (.XLS) lub Portable Document (.PDF) z poziomu Calc.

Apache OpenOffice był wcześniej znany jako OpenOffice.Org.

Jak otworzyć plik SDC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDC

Inne problemy z plikiem SDC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDC:

  • plik SDC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik