• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UOT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UOT. Jeżeli chcesz otworzyć plik UOT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UOT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unified Office Format Text Format N/A

Co to jest plik UOT?

Dokument utworzony w jednolitym formacie pakietu Office (UOF), otwartej wersji opracowanej dla chińskich aplikacji biurowych. Używa formatu XML do opisu dokumentu i jest kompresowany, aby zmniejszyć rozmiar pliku. Mogą być otwierane przez warianty OpenOffice.Org (OOO) i OOO.

Pliki UOT są podobne do plików .ODT utworzonych w formacie OASIS OpenDocument. Jednak dwa formaty nie są zgodne.

Akronim UOF oznacza również Unified Office Format.

Jak otworzyć plik UOT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UOT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UOT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UOT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UOT

Inne problemy z plikiem UOT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UOT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UOT:

  • plik UOT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UOT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UOT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik