• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STW. Jeżeli chcesz otworzyć plik STW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Text Document Template Oracle

Co to jest plik STW?

Szablon dokumentu utworzony przez StarOffice, poprzednik Apache OpenOffice. Używa starszego pliku plików, zanim Apache OpenOffice zastosuje nowszy format OpenDocument .ODT. Służy do zapisywania dokumentów .SDW z tego samego szablonu.

Format STW jest używany przez StarOffice 6 i Apache OpenOffice w wersji 1. Apache OpenOffice 2 i nowsze wersje używają formatu ODT.

Apache OpenOffice był wcześniej znany jako OpenOffice.Org.

Jak otworzyć plik STW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STW

Inne problemy z plikiem STW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STW:

  • plik STW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik