• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OTI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OTI. Jeżeli chcesz otworzyć plik OTI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OTI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenDocument Image Template Format OASIS

Co to jest plik OTI?

Szablon obrazu utworzony przez programy, które używają specyfikacji OpenDocument programu OASIS. Zapisuje domyślne ustawienia obrazu. Może służyć jako punkt wyjścia do tworzenia wielu dokumentów graficznych .ODI.

Pliki OTI są przechowywane w skompresowanym formacie ZIP i mogą zawierać wiele plików XML i innych plików zasobów.

Jak otworzyć plik OTI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OTI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OTI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OTI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OTI

Inne problemy z plikiem OTI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OTI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OTI:

  • plik OTI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OTI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OTI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik