• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDW. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Text Document Format N/A

Co to jest plik SDW?

Dokument tekstowy utworzony przy użyciu programu StarOffice Writer 5.0 lub starszego (znanego także jako "StarWriter"). Procesor tekstowy dołączony do pakietu StarOffice firmy Sun Microsystem. Może być również otwarty przy użyciu programu Apache OpenOffice Writer.

Dokumenty StarWriter utworzone przy użyciu programu StarOffice w wersji 6 lub nowszej używają rozszerzenia .SXW.

Apache OpenOffice był wcześniej znany jako OpenOffice.Org.

Jak otworzyć plik SDW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDW

Inne problemy z plikiem SDW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDW:

  • plik SDW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik