• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OTH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OTH. Jeżeli chcesz otworzyć plik OTH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OTH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org OpenDocument HTML Text Template OASIS

Co to jest plik OTH?

Plik szablonu utworzony przez OpenOffice.Org lub inną aplikację biurową obsługującą standard OpenDocument. Często zawiera nagłówki i stopki szablonu, a także ustawienia stylu i formatowania. Służy do stylizowania dokumentów HTML o podobnym wyglądzie.

Pliki OTH są sformatowane przy użyciu opartego na XML standardzie OASIS OpenDocument.

Jak otworzyć plik OTH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OTH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OTH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OTH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OTH

Inne problemy z plikiem OTH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OTH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OTH:

  • plik OTH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OTH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OTH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik