• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SXI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SXI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SXI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SXI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Presentation Format Oracle

Co to jest plik SXI?

Prezentacja pierwotnie stworzona przez firmę StarOffice Impress, program służący do tworzenia pokazów slajdów. Ogólnie następuje szablon układu slajdów i zawiera slajd tytułowy, a następnie slajdy zawartości. Obsługuje efekty audio, wideo i przejścia.

Pliki SXI były używane przez StarOffice w wersji 5 i Apache OpenOffice w wersji 1 (poprzednio część OpenOffice.Org). Starsze wersje używanych przez StarOffice plików .SDP do prezentacji. Późniejsze wersje Apache OpenOffice wykorzystują format .ODP do prezentacji.

Jak otworzyć plik SXI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SXI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SXI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SXI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SXI

Inne problemy z plikiem SXI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SXI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SXI:

  • plik SXI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SXI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SXI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik