• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDD. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Impress Presentation Format Oracle

Co to jest plik SDD?

Prezentacja pierwotnie stworzona przez program StarImpress, program pokazowy pokazany w pakiecie StarOffice. Zapisuje zbiór slajdów, często zawierających slajd tytułowy, a następnie slajdy wspierające.

Pliki SDD były używane przez StarImpress przez wersję 5. Wersja StarImpress w wersji 6 przyjęła format .SXI, ale teraz Open Office (następca StarOffice) i Apache OpenOffice używają plików .ODP do prezentacji.

Apache OpenOffice był wcześniej znany jako OpenOffice.Org.

Jak otworzyć plik SDD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDD

Inne problemy z plikiem SDD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDD:

  • plik SDD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik