• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ODI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ODI. Jeżeli chcesz otworzyć plik ODI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ODI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Image Format OASIS

Co to jest plik ODI?

Dokument obrazu utworzony przy użyciu standardów OASIS OpenDocument. Zawiera grafiki grafiki oraz definicji opartych na XML, które opisują układ obrazu. Służy do przechowywania, eksportowania i importowania obrazów w standardowym formacie.

Pliki ODI są zapisywane w skompresowanych archiwach Zip, które mogą zawierać wiele plików XML i innych plików zasobów.

OpenOffice.Org to darmowy pakiet biurowy, który implementuje standard OpenDocument. Poprzednio znany jako StarOffice.

Jak otworzyć plik ODI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ODI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ODI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ODI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ODI

Inne problemy z plikiem ODI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ODI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ODI:

  • plik ODI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ODI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ODI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik