• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SXC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SXC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SXC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SXC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org 1.0 Spreadsheet Format Sun Microsystems

Co to jest plik SXC?

Arkusz kalkulacyjny utworzony przez firmę StarOffice Calc. Obsługuje formuły, funkcje, wykresy i makra. Zawiera również tabele DataPilot, które mogą automatycznie wyodrębniać i podsumować dane z surowych zbiorów danych.

Pliki SXC są również kompatybilne z Apache OpenOffice Calc i mogą być eksportowane w formatach Microsoft Excel lub IBM Lotus 1-2-3.

Apache OpenOffice był wcześniej znany jako OpenOffice.Org.

Jak otworzyć plik SXC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SXC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SXC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SXC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SXC

Inne problemy z plikiem SXC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SXC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SXC:

  • plik SXC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SXC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SXC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik