• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o Microsoft Word

Microsoft Word to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Microsoft Word - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Microsoft Word jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Microsoft Word będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Microsoft Word.

Typy plików wspierane przez Microsoft Word
ASD CRTX CVR DAT DIC DICPROOF DOC DOC# DOCHTML DOCM DOCMHTML DOCX DOCXML DOT DOTHTML DOTM DOTX EDRWX EFTX EPS EXC FFT GLOX GLY GRA MBBK MCW MHT MHTML MIX MSW ODT OLB OLK OTM OXPS PDH PDW PDWR PDZ PIP PSW PWI RELS RTF SAM SDOC SHS SLST SVD SVS THMX TMP TXT TXTRPT UTF8 VML VSS WBK WIZ WLL WPC WPD WPF WPS WRI XPS $EFS 602 AS$ BINA DCT5 EPRTX EXPORTEDUI GLOS HMHD MSWD OPN R8? S6BN S8BN SDBN SIK US? W6BN W6W W8BN W8TN WDBN WDCD WDGP WDIC WDLL WDX9 WHLP WPRD WSET WTBN WTMP WWL WZS
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Microsoft Word
CNV do ODT DOC do 602 DOC do DOCX DOC do DOT DOC do DOTHTML DOC do DOTX DOC do HTM DOC do HTML DOC do ODT DOC do PDF DOC do RTF DOC do TXT DOC do WPS DOCHTML do PDF DOCM do DOC DOCM do DOCHTML DOCM do DOTM DOCM do DOTX DOCM do ODT DOCM do PDF DOCM do RTF DOCM do TXT DOCM do WPD DOCM do WPS DOCMHTML do DOCM DOCMHTML do DOC DOCMHTML do DOCX DOCMHTML do DOTHTML DOCMHTML do DOTM DOCX do 602 DOCX do DOC DOCX do DOCHTML DOCX do DOCM DOCX do DOT DOCX do DOTM DOCX do DOTX DOCX do HTM DOCX do HTML DOCX do ODT DOCX do PDF DOCX do RTF DOCX do TXT DOCX do WPD DOCX do WPS DOCX do WRI DOT do PDF DOT do DOC DOT do RTF DOT do TXT DOTHTML do PDF DOTM do PDF DOTM do DOC DOTM do XPS DOTX do DOC DOTX do DOCHTML DOTX do DOCM DOTX do DOCMHTML DOTX do DOCX DOTX do DOT DOTX do DOTHTML DOTX do DOTM DOTX do ODT DOTX do PDF DOTX do RTF DOTX do WPD DOTX do WPS DOTX do WRI HTM do DOC HTM do DOCX HTM do HTML HTM do PDF HTML do PDF HTML do DOC HTML do HTM MHT do PDF ODT do DOC ODT do DOCX ODT do PDF ODT do RTF ODT do TXT ODT do WPD PDF do DOC PDF do DOCX PDF do HTML PDF do TXT RTF do DOC RTF do DOCX RTF do DOT RTF do ODT RTF do TXT TXT do DOC TXT do DOCX TXT do ODT TXT do PDF TXT do RTF WPD do DOC WPD do DOCX WPD do PDF WPS do DOC WPS do DOCX WPS do ODT WPS do PDF WPS do RTF WRI do DOC WRI do DOCHTML WRI do DOCM WRI do DOCX
Pobierz Microsoft Word

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Microsoft Word, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Microsoft Word i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Microsoft Word - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Microsoft Word
Znajdź plik