• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Temporary Format N/A

Co to jest plik TMP?

Plik TMP jest plikiem tymczasowym utworzonym automatycznie przez program, który zazwyczaj służy jako plik kopii zapasowej lub pamięci podręcznej. Czasami tworzony jest jako niewidoczny plik i często jest usuwany po zamknięciu programu. Pliki TMP mogą być również nazywane "plikami tymczasowymi".

Często plik tymczasowy składa się z surowych danych, które są używane jako pośrednik w procesie konwersji zawartości z jednego formatu na inny.

Jak otworzyć plik TMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMP

Inne problemy z plikiem TMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMP:

  • plik TMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik