• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ami Pro Document Format Samna

Co to jest plik SAM?

Dokument przetwarzania tekstu utworzony przez Samna Ami Pro, wczesny graficzny edytor tekstu dla systemu Windows. Został przejęty przez firmę Lotus w 1988 r., A następnie przekształcony w program Lotus Word Pro.

Jak otworzyć plik SAM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAM

Inne problemy z plikiem SAM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAM:

  • plik SAM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku SAM
SAM do DOCSAM do AWWSAM do DOCX