• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MIX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MIX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MIX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MIX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft PhotoDraw Image Microsoft

Co to jest plik MIX?

Obraz Vector utworzony przez program PhotoDraw 2000, program do rysowania dołączony do pakietu Microsoft Office 2000. Obsługuje zarówno grafikę wektorową, jak i rastrową. Służy do przechowywania obrazów, które mogą być zawarte w dokumentach pakietu Microsoft Office.

Pliki MIX zostały pierwotnie zaprojektowane do użytku z programem Microsoft Picture It !, poprzednikiem PhotoDraw 2000. Zdjęcie! Stał się częścią pakietu Microsoft Digital Image Suite, który został przerwany w 2006 roku. Jednak wiele funkcji pakietu zostało dołączonych do systemu operacyjnego Windows Vista.

PhotoDraw 2000 został przerwany po wersji 2.

Jak otworzyć plik MIX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MIX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MIX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MIX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MIX

Inne problemy z plikiem MIX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MIX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MIX:

  • plik MIX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MIX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MIX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MIX
MIX do JPEGMIX do JPG