• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDW. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProntoDoc For Word Conventional Document Template Step Function

Co to jest plik PDW?

Plik używany przez ProntoDoc for Word (PDW), wtyczkę Microsoft Word do automatycznego wypełniania szablonów dokumentów. Archiwizuje szablon dokumentu i zawiera strukturę układu strony, a także pola szablonów wypełniane przez dane z jednej lub wielu baz danych (SQL Server, SharePoint i Oracle są obsługiwane). Mogą zawierać zintegrowane szablony .PDE (ProntoDoc for Excel). Służy do generowania plików .DOCX, .PDF i .XPS.

Program ProntoDoc for Word jest używany w środowiskach biznesowych do generowania raportów i innych dokumentów biznesowych. Szablony PDW umożliwiają użytkownikom końcowym generowanie dokumentów z ich lokalnych systemów za pomocą danych z małych i średnich systemów baz danych.

Jak otworzyć plik PDW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDW

Inne problemy z plikiem PDW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDW:

  • plik PDW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik