• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDWR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDWR. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDWR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDWR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProntoDoc For Word Conventional Document Step Function

Co to jest plik PDWR?

Dokument używany przez ProntoDoc for Word (PDW), wtyczkę Microsoft Word służącą do generowania dokumentów. Zapisuje szablon dokumentu i zawiera wypełnione pola danych, które zostały automatycznie wypełnione z bazy danych źródłowej. Służy do renderowania plików ProntoDoc dla szablonów programu Word (plików .PDW) do plików .DOCX, .PDF i .XPS.

Program ProntoDoc for Word jest używany w środowiskach biznesowych do generowania raportów i innych dokumentów biznesowych.

Jak otworzyć plik PDWR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDWR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDWR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDWR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDWR

Inne problemy z plikiem PDWR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDWR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDWR:

  • plik PDWR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDWR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDWR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik