• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSS. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visio Smartshapes Format N/A

Co to jest plik VSS?

Plik używany przez program Microsoft Visio, program służący do tworzenia schematów blokowych, rysunków i innych schematów technicznych. Zawiera grupę kształtów, przedmiotów lub złączy. Dostarcza dodatkowe wstępnie rysowane obiekty, które można umieścić w rysunku VisioVXS Visio.

Pliki VSS mogą być fabrycznie zainstalowane w programie Visio lub mogą zostać utworzone przez użytkownika. Mogą być importowane do programów Microsoft Word i PowerPoint.

Jak otworzyć plik VSS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSS

Inne problemy z plikiem VSS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSS:

  • plik VSS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik