• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOTHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOTHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOTHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOTHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Word HTML Document Template Format Microsoft

Co to jest plik DOTHTML?

Wersja HTML pliku .DOT utworzonego za pomocą programu Microsoft Word, edytora tekstu. Zawiera kod źródłowy HTML, który może być używany do wyświetlania dokumentu o podobnym formacie do oryginalnego pliku DOT. Służy do przeglądania opublikowanych szablonów w przeglądarce internetowej.

Pliki DOTHML nie są już obsługiwane w programie Word. Powinieneś używać typy plików .MHTML lub .MHT.

Jak otworzyć plik DOTHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOTHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOTHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOTHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOTHTML

Inne problemy z plikiem DOTHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOTHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOTHTML:

  • plik DOTHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOTHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOTHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DOTHTML
DOTHTML do PDF